Noclegi Mniszew

Znaleziono obiektów:7

 • Mniszew
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Ośrodek "Wilga"

  ośrodek szkoleniowyWilga(Mniszew: 8.8km do centrum)  

 2. Ośrodek Wypoczynkowy Politechniki Warszawskiej w Wildze położony jest w lasach sosnowych, na przestrzeni 15 ha. Panuje tu swoisty mikroklimat sprzyjający...

  Zobacz ofertę

 3. Ośrodek Świt Wilga

  domek kempingowyWilga(Mniszew: 8.8km do centrum)  

Mniszew i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Mniszewie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie