Noclegi Młodzieszyn

Znaleziono obiektów:3 w tym obiektów z rezerwacją online: 2

 • Młodzieszyn
 • i okolica

Filtruj wynik

Młodzieszyn i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Młodzieszynie

Lista obiektów noclegowych

 1. Wyspa Kampinos

  agroturystykaWólka Smolana(Młodzieszyn: 7.0km do centrum)  

  Atrakcje całoroczne - basen kryty, podgrzewany 12m x 6m x 1, 5m temp. wody lato 29 stopni, zimą 33 stopnie, jacuzzi, sauna, "plaża", czyli podgrzewany piasek

  Od 190 PLN za dzień

 2. Pensjonat "Wrzos Wyszogród"

  pensjonatWyszogród(Młodzieszyn: 9.6km do centrum)  

  WRZOS Wyszogród to propozycja dla osób, które chciałby w atmosferze komfortu, relaksu i spokoju zregenerować siły w nadwiślańskiej, mazowieckiej miejscowości.

  Od 70 PLN za dzień

 3. Pensjonat Chamedafne

  pensjonatGórki(Młodzieszyn: 8.9km do centrum)  

  Chamedafne znajduje się w Puszczy Kampinoskiej. jest to nowo wybudowany pensjonat idealnie wkomponowany w otulinę kampinoską.

  Od 80 PLN za dzień

Młodzieszyn i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Młodzieszynie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet