Noclegi Młodzawy Duże

Znaleziono obiektów:7

 • Młodzawy Duże
 • i okolica

Filtruj wynik

Młodzawy Duże i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Młodzawach Dużych

Lista obiektów noclegowych

 1. Camping Gacki

  agroturystykaGacki(Młodzawy Duże: 5.8km do centrum)  

  Camping Gacki zbiornik "Podkowa"- Teren rekreacyjno-wypoczynkowy położony jest bezpośrednio nad pięknym zbiornikiem wodnym "Podkowa" w miejscowości Gacki.

  Od 350 PLN za dzień

 2. Agroturystyka J.M. Bębenek

  agroturystykaSkowronno Górne(Młodzawy Duże: 9.8km do centrum)  

  Domek 🏠 rekreacyjny (ogrzewany), mieszkanie oraz pokoje. Idealne miejsce zarówno na krótki i długi wypoczynek...Spływy kajakowe...Serdecznie Zapraszamy!

  Od 30 PLN za dzień

 3. Agroturystyka M. T. Napora

  agroturystykaSkowronno Górne(Młodzawy Duże: 9.9km do centrum)  

  Komfortowe a tanie pokoje z łazienkami , wyposażoną kuchnią , TV, internetem, ogrodzony, monitorowany plac, możliwość posiłków, Serdecznie Zapraszamy

  Od 30 PLN za dzień

 4. Agro Pod Bociankiem

  agroturystykaSkowronno Górne(Młodzawy Duże: 9.8km do centrum)  

  Przestronne i tanie pokoje z łazienkami . Spokój cisza świeże powietrze sprawi że Państwa wypoczynek będzie udany . Serdecznie Zapraszamy Barbara Wiesław.

  Od 30 PLN za dzień

 5. Apartament Helena

  agroturystykaSkrzypiów(Młodzawy Duże: 5.0km do centrum)  

  Do dyspozycji uroczy dom do siedmiu osób, z osobnym domkiem do czterech osób Atrakcja to fińska sauna ogrodowa opalana, drewnem idealna na zimne wieczory.

  Od 30 PLN za dzień

 6. spływy kajakowe rzeką Nidą, noclegi, pole biwakowe, ponidzie, chroberz, pińczów, busko-zdrój, świętokrzyskie, nadnidziański park krajobrazowy, agroponidzie, las

  Od 60 PLN za dzień

Młodzawy Duże i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Młodzawach Dużych

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet