Domek Do Wynajęcia

Dom letniskowy w Barkowicach Mokrych

Barkowice Mokre, ul. Letnia 4, 97-330 Sulejów,
woj. łódzkie, Polska

Informacje o obiekcie

Domek dla ok. 4 osób z możliwością adaptacji 1 sypialni na pokój dla małego dziecka. Wyposażenie

Kuchnia - lodówka z zamrażalnikiem, mikrofalówka, kuchenka elektryczna, czajnik, sztućce i garnki, kuchnia gazowa z piekarnikiem (na tarasie), suszarka do grzybów.
Salon - spanie dla 2 osób TV SAT, radio, bezpłatny internet Wi - Fi, odtwarzacz DVD, szafki, stó, wentylator.ł
Sypialnia - spanie dla 2 osób, szafa lub spanie dla jednej osoby i łóżeczko dla dziecka + zabawki, huśtawki dla małego dziecka, piaskownica.
Łazienka - kabina prysznicowa z hydromasażem, w tym stóp.
Na miejscu wędzarnia i grill.
Dla niepełnosprawnych wózek inwalidzki i balkonik.

Domek całoroczny z ogrzewaniem z kominka i grzejnikami elektrycznymi. Położony na terenie prywatnym, dojazd asfaltem i prywatną drogą, w lesie 200 m od jeziora. Sklep 500 m we wsi. Do Piotrkowa Trybunalskiego 15 km. Do Spa 10 km. Najbliższy duży ośrodek wypoczynkowy ok. 1 km.Opłata za pobyt jest wyższą z kwot: cena domku lub cena za osoby.
Ceny za domek za dobę:
styczeń – marzec, listopad 120 zł
kwiecień – maj, wrzesień - październik 160 zł
czerwiec – sierpień, grudzień 200 zł
Długie weekendy 200 zł.
Nie akceptujemy psów ganiających koty.
Konieczne jest podpisanie umowy najmu. Umowa poniżej.

UMOWA NAJMU DOMKU LETNISKOWEGO

§ 1.
Wynajmujący zobowiązuje się do wynajęcia Najemcy domku letniskowego znajdującego się w Barkowicach Mokrych ul. Letnia 4, na okres od dnia................................ godz. 16.00 do dnia................................... godz. 14.00, to jest .......... dni.

§ 2.
Wynajmujący zobowiązuje się do oddania w najem, w terminie określonym w § 1, domku letniskowego dla ….. osób w tym …. dzieci, a Najemca do terminowego odbioru określonego w § 1 jako pierwszy dzień pobytu oraz zwrotu w terminie określonym w §1 jako ostatni dzień pobytu, a także do uiszczenia opłaty za wynajem oraz wpłacenie kaucji gwarancyjnej.

§ 3.
Cena wynajmu wynosi ............ zł za dobę. Kwota należna za okres najmu będzie uiszczona w całości najpóźniej w chwili objęcia domku przez Najemcę.

§ 4.
Najemca zobowiązany jest używać domku letniskowego zgodnie z jego właściwościami i przeznaczeniem. Najemca nie może dokonywać zmiany wystroju wnętrza. Stan techniczny urządzeń i wyposażenia oraz estetyka pomieszczeń domku letniskowego i jego otoczenia, nie mogą być, w dniu odbioru przez Wynajmującego, w stanie pogorszonym w stosunku do stanu w jakim był domek letniskowy przekazany Najemcy.

§ 5.
Najemca nie może, użyczać albo oddawać domku letniskowego w podnajem innym osobom. Większa liczba osób niż określona w § 2 może być w domku letniskowym wyłącznie za zgodą Wynajmującego, po uzgodnieniu warunków określonych w § 3.

§ 6.

Próby dezinstalacji lub unieruchomienia alarmów przeciwogniowych i przeciwdymowych lub palenie tytoniu w domku może być powodem zerwania umowy bez zwrotu opłat. Przestrzeganie przepisów przeciwpożarowych, dbanie o porządek oraz sprzątanie wewnątrz i na zewnątrz domku, podczas całego okresu trwania wynajmu, należy do Najemcy. Za przestrzeganie zasad porządku publicznego i współżycia sąsiedzkiego odpowiedzialny jest Najemca. Organizowanie głośnych imprez, a także spotkań towarzyskich z osobami z

zewnątrz (nie zamieszkałymi w domku na warunkach zawartych w umowie) jest niedopuszczalne.

§ 7.
Najemca nie może bez zgody Wynajmującego zabierać ze sobą do domku letniskowego zwierząt domowych (psy, koty, itp.).

§ 8.
Najemca, tytułem zaliczki, uiści na konto podane przez Wynajmującego kwotę w wysokości 30% całkowitej kwoty wynajmu lub opłaty za dobę pobytu – wyższą z kwot.

§ 9.
Niniejsza umowa dochodzi do skutku pod warunkiem otrzymania przez Wynajmującego kwoty zaliczki w wysokości określonej w § 10 oraz dokładnie wypełnionego i podpisanego egzemplarza umowy.

§ 10.
Nieodebranie przez Najemcę domku letniskowego do godz. 24.00 pierwszego dnia najmu bez wcześniejszej informacji co najmniej dzień wcześniej uważa się za odstąpienie Najemcy od niniejszej umowy.
Wpłacona zaliczka nie podlega wtedy zwrotowi.

§ 11.
W sprawach nie uregulowanych w niniejszej umowie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.

§ 12.
Umowę sporządzono w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, z których po jednym otrzymuje każda ze stron.

Obiekt w bazie od: 2015-04-14

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Prywatna plaża / pomost, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne), Miejsce na ognisko
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Łóżeczko dziecięce, Wanienka, Nocnik)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet