"Rajski Staw"

Agroturystyka w Zajkach

Brak oceny

Zajki 41, 19-104 Zajki odległość od centrum: 0.9 km

Reklama

"tuŻur" Pokoje, Apartamenty, Domki

Miejscowość: Żur

Oferta specjalna na ferie 2019: 6 noclegów w cenie 5! Ostatnie wolne miejsca (1 domek) na Wielkanoc!

Cena od: 100 PLN całość

Nasza propozycja:

Zamknij

Informacje o obiekcie

Opis

Mili goście, zapraszamy Was do Rajskiego Stawu (Agroturystyka Biebrza)! Oferujemy Wam warunki, które spełnią oczekiwania wszystkich pragnących spędzić swój urlop w zacisznym i malowniczym miejscu. Nasza agroturystyka znajduje się na obszarze wyjątkowo cennym przyrodniczo. Od północy otaczają ją podmokłe olsy Biebrzańskiego Parku Narodowego, od południa rozlewiska Narwi. Większość terenów sąsiadujących z naszym gospodarstwem objętych jest programem Natura 2000. Tuż za płotem mieszkają nasi skrzydlaci sąsiedzi – wodniczka, dubelt, orlik grubodzioby i wiele innych rzadkości ornitologicznych. Jest to prawdziwy raj dla tych, których fascynuje fotografia przyrodnicza, ornitologia czy ekologia, ale także wspaniałe miejsce dla wszystkich szukających odpoczynku od zgiełku cywilizacji.
Do najbliższych zabudowań jest prawie kilometr. Drogą biegnącą obok z rzadka przejeżdża samochód, częściej krowy wędrują na pastwiska. W stawie położonym w centrum gospodarstwa od lat żyje rodzina bobrów, na podwórku można spotkać kolorowe dudki, wieczorem śpiewa słowik, nocą zaś na czystym niebie świecą gwiazdy. A cisza taka jak u Mickiewicza, że „słychać ciągnące żurawie, słychać kędy się motyl kołysa na trawie i wąż piersią dotyka się zioła”….

Zapraszamy Monika i Zbigniew Górscy

Obiekt w bazie od: 2015-07-08

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Sala kominkowa, Kuchnia ogólnodostępna
  • Internet: Internet
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie, Obiadokolacja)
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci [Piaskownica, Huśtawka, Zjeżdżalnia, Trampolina], Sala telewizyjna / gier / świetlica)