"Rajski Staw"

Agroturystyka w Zajkach

Zajki 41, 19-104 Trzcianne,
woj. podlaskie, Polska

Reklama

Advertisement

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 50 PLN osoba 3 Zobacz
Pokój 3-osobowy 40 PLN osoba 1 Zobacz
Dom do wynajęcia 7-osobowy 250 PLN całość 1 Zobacz

Opis

Mili goście, zapraszamy Was do Rajskiego Stawu (Agroturystyka Biebrza)! Oferujemy Wam warunki, które spełnią oczekiwania wszystkich pragnących spędzić swój urlop w zacisznym i malowniczym miejscu. Nasza agroturystyka znajduje się na obszarze wyjątkowo cennym przyrodniczo. Od północy otaczają ją podmokłe olsy Biebrzańskiego Parku Narodowego, od południa rozlewiska Narwi. Większość terenów sąsiadujących z naszym gospodarstwem objętych jest programem Natura 2000. Tuż za płotem mieszkają nasi skrzydlaci sąsiedzi – wodniczka, dubelt, orlik grubodzioby i wiele innych rzadkości ornitologicznych. Jest to prawdziwy raj dla tych, których fascynuje fotografia przyrodnicza, ornitologia czy ekologia, ale także wspaniałe miejsce dla wszystkich szukających odpoczynku od zgiełku cywilizacji.
Do najbliższych zabudowań jest prawie kilometr. Drogą biegnącą obok z rzadka przejeżdża samochód, częściej krowy wędrują na pastwiska. W stawie położonym w centrum gospodarstwa od lat żyje rodzina bobrów, na podwórku można spotkać kolorowe dudki, wieczorem śpiewa słowik, nocą zaś na czystym niebie świecą gwiazdy. A cisza taka jak u Mickiewicza, że „słychać ciągnące żurawie, słychać kędy się motyl kołysa na trawie i wąż piersią dotyka się zioła”….

Zapraszamy Monika i Zbigniew Górscy

Obiekt w bazie od: 2015-07-08

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Miejsce na ognisko, Sala kominkowa
  • Internet: Internet
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie, Obiadokolacja)
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Piaskownica, Huśtawka, Zjeżdżalnia, Trampolina, Sala telewizyjna / gier / świetlica)

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet