Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Pensjonat Mizerna

Znaleziono obiektów:9

 • Mizerna
 • i okolica
 • Pensjonat

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Pensjonaty Mizerna i okolica

Pensjonat od 1 do 9 z 9 w Mizernej

Lista obiektów noclegowych

 1. Ostatnie WOLNE MIEJSCA na MAJÓWKĘ !!! Zapraszamy :)

  Atrakcyjna cena, mega komfortowe warunki! :)
 2. Zapraszamy na majówkę ! Ostatnie Wolne Terminy !!! Tel. 508...zobacz telefon !!!

  Ferie 2017 w Pieninach!!! Ostatnie Wolne Miejsca w Pieninach!!! Komfortowe pokoje z Tv, balkonem, łazienką i aneksem. Niskie Ceny! Serdecznie Zapraszamy!!!
 3. Położony w centrum malowniczego regionu polskiego Spisza - we wsi Łapsze Niżne, pensjonat wraz z restauracją stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku...
 4. Pensjonat Gościniec pieniński i Apartamenty Rodzinne Janosik leżą w Pieninach w miejscowości Kluszkowce w woj. Małopolskim Pomiędzy Nowym Targiem a Szczawnicą.
 5. Dom Wczasowy Kinga & Domki

  ośrodek wypoczynkowy(dodatkowy typ: pensjonat)Kacwin(Mizerna: 8.3km do centrum)  

  Weekend majowy/lato - wolne pokoje i domki, domowe wyżywienie, rowery, zapraszamy!

  65 miejsc noclegowych + 4 domki x 6-8 os.. Wyżywienie, parking, wczasy, weekendy, grupy, indywidualni, kolonie, wycieczki, biesiady, ogniska, kuligi, sylwester!
 6. Dom Wypoczynkowy "Podhale"

  pensjonatKacwin(Mizerna: 7.3km do centrum)  

  Wypoczynek tanie nocowanie w całorocznych domkach w warunkach w jednym z najpiękniejszych regionów Polski Pieninach, Podhalu.
 7. Ośrodek Wypoczynkowy Harnaś

  ośrodek wypoczynkowy(dodatkowy typ: pensjonat)Kacwin(Mizerna: 8.6km do centrum)  

  Ośrodek wypoczynkowy Harnaś zapewnia noclegi w komfortowych pokojach z łazienkami od 1-7 osób oraz Domki w górach mieszczące 5-7 osób. Dla gości grill w altanie

Pensjonaty Mizerna i okolica

Pensjonat od 1 do 9 z 9 w Mizernej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet