Noclegi Miłoradz

Znaleziono obiektów:5 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

 • Miłoradz
 • i okolica

Filtruj wynik

Miłoradz i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Miłoradzu

Lista obiektów noclegowych

 1. Oferujemy ładne pokoje gościnne , w spokojnej okolicy, tylko 2, 5 km od zamku malborskiego. Dom otoczony ogrodem, Parking na terenie posesji.

  Od 40 PLN za dzień

 2. Hotel "Nad Wisłą"

  hotelKnybawa(Miłoradz: 8.2km do centrum)  

  Od 180 PLN za dzień

 3. Zajazd Stary Młyn

  pokoje gościnneSubkowy(Miłoradz: 9.9km do centrum)  

  Zajazd Stary Młyn to nowoczesny obiekt o najwyższym standardzie. Te stylowe pomieszczenia, komfortowo wyposażone w nowe i eleganckie meble sprzyjają

  Od 20 PLN za dzień

Miłoradz i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Miłoradzu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet