Agroturystyka Miłkowo

Znaleziono obiektów:4

 • Miłkowo
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Chata Miłkowska to malownicze miejsce daleko od cywilizacji, które powstało w otoczeniu pól i lasów z myślą o wypoczynku osób zmęczonych miastem.

  Zobacz ofertę

 2. Niedźwiedzia Gawra

  agroturystykaKruteczek(Miłkowo: 6.9km do centrum)  

  Ośrodek Niedźwiedzia Gawra jest leżącą w Wielkopolsce w sercu Puszczy Noteckiej niepowtarzalnie umiejscowioną ostoją agroturystyczną sąsiadującą z jeziorem

  Zobacz ofertę

 3. Agro-Turystyka Sebastian

  agroturystykaNowina(Miłkowo: 4.1km do centrum)  

  Zaprasza do malowniczo położonej na skraju Puszczy Noteckiej wsi Nowina. Jeżeli pragną Państwo spędzić wolny czas z dala od wielkiego miasta w ciszy, spokoju i

  Zobacz ofertę

 4. "Za Torem"

  agroturystykaGoraj(Miłkowo: 5.5km do centrum)  

  Za Torem

  Zobacz ofertę

Agrowczasy Miłkowo i okolica

Agroturystyka od 1 do 4 z 4 w Milkowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie