• Milejów
  • i okolica
  • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Gospodarstwo wielokierunkowe z hodowlą zwierząt, atrakcją przyrodniczą jest malowniczy Park Międzyrzecza Warty i Widawki. Do dyspozycji gości 10 miejsc
  2. obiekt sezonowy dostępny od maja do września ceny po uzgodnieniu telefonicznym Gospodarstwo oferuje cztery miejsca noclegowe w pokojach 2-osobowych.
  3. ceny po uzgodnieniu telefonicznym Czynne gospodarstwo rolne położone blisko lasu. Gospodyni zapewnia wspaniałą domową kuchnię opartą na własnych produktach.

Agrowczasy Milejów i okolica

Agroturystyka od 1 do 3 z 3 w Milejowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet