Noclegi Mikułowice

Znaleziono obiektów:8

 • Mikułowice
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Siedlisko Po Rosie

  willaZbludowice(Mikułowice: 5.5km do centrum)  

  Zapraszamy do Siedliska „Po rosie”. Jest to miejsce gdzie można połączyć pobyt wypoczynkowy z pobytem leczniczo - rekreacyjnym (istnieje możliwość...
 2. CAMPING GACKI

  kempingGacki(Mikułowice: 9.1km do centrum)  

  Camping Gacki zbiornik "Podkowa"- Teren rekreacyjno-wypoczynkowy położony jest bezpośrednio nad pięknym zbiornikiem wodnym "Podkowa" w miejscowości Gacki.
 3. Kwatera Prywatna

  kwatera prywatnaZbludowice(Mikułowice: 4.8km do centrum)  

  Tanie kwatery, 30 m od Lawendowy Zdrój 150 m od sanatorium Nida i Astoria, Park Zdrojowy 5 min. spacerem.
 4. Zajazd Panama

  zajazdSkorzów(Mikułowice: 3.8km do centrum)  

  Znakomita lokalizacja obiektu i łatwy dojazd, sprawiają, iż jest on chętnie odwiedzany - szczególnie przez klientów zmotoryzowanych. Mogą oni bezpiecznie...

Mikułowice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 8 z 8 w Mikułowicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet