Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka Mikoszewo

Znaleziono obiektów:7

 • Mikoszewo
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. Promocja ! Promocja !Pacz Last minute Obiekt jest w trakcie głębokiej modernizacji, łącznie z wymianą domków niektóre zdjęcia mogą być nieaktualne.

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. 55 miejsc noclegowych w namiotach historycznych z okresu średniowiecza. Dodatkowo w ofercie ciekawe zajęcia edukacyjne nawiązujące do średniowiecza.

  Zobacz ofertę

 2. U Heleny

  agroturystykaMikoszewo(0.0km do centrum)  

  Zapraszamy na Weekend Majowy!!! Pokoje 2, 3, 4 - osobowe z łazienkami i TV z dostępem do kuchni i aneksu kuchennego.

  Zobacz ofertę

 3. Park Jantar

  agroturystykaJantar(Mikoszewo: 4.0km do centrum)  

  "Park Jantar" - niewielki ośrodek wypoczynkowy położony w zacisznej leśnej kotlinie, oddalony od morza 800m. Idealne miejsce na rodzinny wypoczynek.

  Zobacz ofertę

 4. Agro Ostoja

  agroturystykaDrewnica(Mikoszewo: 5.3km do centrum)  

  Witamy serdecznie wszystkich zainteresowanych!!!! Jeżeli pragniesz ciszy i spokoju to znakomicie trafiłeś. Oferujemy tani wypoczynek w pięknej miejscowości

  Zobacz ofertę

 5. Chatka u Małgosi i Tadka

  agroturystykaStegienka(Mikoszewo: 6.9km do centrum)  

  Domki 4-6 osobowe, cisza i spokój. 4 km do morza, 3 do Jantaru. Możliwość grillowania i wędzenia ryb, do dyspozycji altanka. Możliwość łowienia ryb i jazdy...

  Zobacz ofertę

Agrowczasy Mikoszewo i okolica

Agroturystyka od 1 do 7 z 7 w Mikoszewie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie