Noclegi Mieszków

Znaleziono obiektów:3

 • Mieszków
 • i okolica

Filtruj wynik

Mieszków i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Mieszkowie

Lista obiektów noclegowych

 1. Noclegi

  noclegi pracowniczeKurów Wielki(Mieszków: 3.9km do centrum)  

  Od 25 PLN za dzień

 2. Zamek

  agroturystykaCzerna(Mieszków: 8.0km do centrum)  

  Dla gości przeznaczonych jest 9 pokoi hotelowych z łazienkami. Pokoje są głównie 2-os., ładnie urządzone. Istnieje możliwość wykupienia posiłków w zamkowej kuch

  Od 120 PLN za dzień

Mieszków i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Mieszkowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet