Obiekty promowane w najbliższej okolicy
 • Mielenko
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. Nowo wybudowane domki letniskowe. W pierwszej linii brzegowej (100m od morza). Brak ukrytych kosztów. Serdecznie zapraszamy. Wolne terminy na sezon!

  Zobacz ofertę

 2. Pokoje gościnne Bosman to nowo wybudowany obiekt wczasowy położony nad Morzem Bałtyckim w miejscowości Mielenko. Zlokalizowany w urokliwym, cichym i spokojnym..

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Po zakończonym pobycie na naszym turnusie na nowo będziesz musiał zdefiniować pojęcie odpoczynku oraz dobrej zabawy. Śmiechówka zaprasza!

  Zobacz ofertę

 2. Agroturystyka Agrochłopy

  agroturystykaChłopy(Mielenko: 1.0km do centrum)  

  Wypoczynek w gospodarstwie agroturystycznym w Chłopach, około 950 m od morza, prawie pusta plaża. Ciche, ustronne miejsce, swojskie jedzenie - luzik!

  Zobacz ofertę

 3. Agroturystyka Pod Dębami

  agroturystykaBędzino(Mielenko: 4.6km do centrum)  

  Agroturystyka nad morzem "Pod Dębami" - noclegi w Będzino k. Sarbinowa. Nowy dom jednorodzinny z ciekawymi pokojami na poddaszu. Położony wśród pól, w cichej...

  Zobacz ofertę

 4. Domek Letniskowy "U Anetty"

  agroturystykaGąski(Mielenko: 8.6km do centrum)  

  Super wygodny Domek Letniskowy w Gąskach, mieści do 8 osób posiada dwie sypialnie, salon, kuchnia, łazienka, ogromny taras!!! Jest dużo zielonej przestrzeni!!!

  Zobacz ofertę

 5. Nasz domek znajduje się w miejscowości Mielno-Unieście, która od wielu lat stanowi atrakcyjne miejsce wypoczynku. Są tu piękne, szerokie i czyste plaże...

  Zobacz ofertę

 6. Agroturystyka Ilona

  agroturystykaChłopy(Mielenko: 2.4km do centrum)  

  siatkówka, koszykówka, obiady, udogodnienia dla niepełnosprawnych - częściowe Agroturystyczny obiekt prowadzony od 30 lat. Prowadzimy działalność przez cały rok

  Zobacz ofertę

 7. U Karoliny

  agroturystykaSarbinowo(Mielenko: 3.7km do centrum)  

 8. Na Górce

  agroturystykaSarbinowo(Mielenko: 5.4km do centrum)  

Agrowczasy Mielenko i okolica

Agroturystyka od 1 do 10 z 10 w Mielenku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie