Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Miękinia

Znaleziono obiektów:7

 • Miękinia
 • i okolica

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. 9.85/10
  Ilość ocen: 3

  Dodaj do schowka

  3 Min Pieszo Od Bramy Głównej Pcc Rokita !! Duży Parking !!

Lista obiektów noclegowych

 1. Tanie pokoje noclegowe dla firm, kierowców oraz turystów. Tv, wifi. duży parking. 10 min jazdy do Wrocławia, Środy Śląskiej i Brzegu Dolnego. Zapraszamy !

 2. 3.67/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Oferujemy dwa osobne obiekty wolnostojące, wyposażone w tv, aneksy kuchenne, łazienkę oraz Wi-Fi. W wyposażeniu dostęp do grilla, altanki.

 3. Dom Nauczyciela

  hotelWrocław(Miękinia: 24.0km do centrum)  

  3.33/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Miejsca noclegowe dla wszystkich - kontakt telefoniczny z recepcją gwarancją najszybszej rezerwacji najlepszego miejsca noclegowego ;]

 4. Karczma U Zochy

  pokoje gościnneBrzezina(Miękinia: 7.0km do centrum)  

  Pokoje gościnne, każdy z węzłem sanitarnym. Śniadania, obiady, kolacje. Organizujemy wesela, chrzciny, komunie oraz inne. Tylko 2 km od Wrocławia. Zapraszamy!

 5. Pałac Brzezina Hotel

  hotelBrzezina(Miękinia: 6.9km do centrum)  

  Pałac Brzezina Hotel *** Business & Wedding znajduje się 6 km. od granicy Wrocławia w otoczeniu pięknego parku. Oferujemy 20 pokoi typu standard, de luxe i apar

 6. 9.85/10
  Ilość ocen: 3

  Dodaj do schowka

  3 Min Pieszo Od Bramy Głównej Pcc Rokita !! Duży Parking !!

Miękinia i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Miękini

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie