Noclegi Międzybórz

Znaleziono obiektów:4

 • Międzybórz
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka

  agroturystykaKoza Wielka(Międzybórz: 13.3km do centrum)  

  Wi-fi, lodówka. Nowo oddany budynek w cichej okolicy, możliwość aktywnego spędzenia czasu, duże podwórko udostępnione dla gości. Posiadamy 27 miejsc.

  Zobacz ofertę

 2. Dworek W Borówkach

  agroturystykaKobyla Góra(Międzybórz: 11.5km do centrum)  

  Zima - , las codziennie zachwyca - otulony białym śniegiem , śpiew ptaków, spacerujące sarny i jelenie to wszystko tutaj masz. Zapraszamy na wypoczynek

  Zobacz ofertę

 3. Campus "Domasławice"

  kempingDomasławice(Międzybórz: 10.0km do centrum)  

  Campus Domasławice to idealne miejsce na weekend. Oferujemy domki, pole namiotowe, pole kempingowe, boisko do koszykówki, do piłki nożnej i do siatkówki.

  Zobacz ofertę

 4. boisko sportowe, wędkowanie, grzybobranie Posiadamy: * pokoje 1, 2 i 3 osobowe * wyżywienie * grzybobranie * wędkowanie * pole namiotowe * parking zamykany *

  Zobacz ofertę

Międzybórz i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Międzybórzu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie