Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Michałowice

Znaleziono obiektów:10

 • Michałowice
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje i Apartamenty

  kwatera prywatnaZielonki(Michałowice: 6.1km do centrum)  

  7.67/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Do Państwa dyspozycji obiekt z pięcioma pokojami na 20 osób. Wszystkie pokoje mają własne łazienki i kuchnie lub aneksy kuchenne w pełni wyposażone.

 2. Cisza, spokój, piękny widok zaledwie 8km od Krakowa, a to wszystko w wysokim standardzie nowego obiektu z 2015 roku. W pobliżu ośrodek jeździecki KJK Szary.

 3. "Willa Platan"

  agroturystykaBrzozówka(Michałowice: 6.2km do centrum)  

  Komfortowe noclegi w okolicy Ojcowa i Krakowa. Zapraszamy do nowego obiektu "Willa Platan" położonego w miejscowości Brzozówka...

 4. Ośrodek wypoczynkowy "Korzkiew". Ośrodek położony jest w odległości 15 kilometrów na północny-zachód Krakowa, w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego.

 5. ParkHotel

  hotelSzyce(Michałowice: 8.6km do centrum)  

  7.14/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Trzygwiazdkowy ParkHotel usytuowany jest w parku, w przyjemnej okolicy Krakowa będącej częścią Parku Krajobrazowego Jury Krakowsko - Częstochowskiej, zaledwie

 6. Willa Cuda Wianki

  agroturystykaBrzozówka(Michałowice: 6.9km do centrum)  

  8.23/10
  Ilość ocen: 2

  Dodaj do schowka

 7. Hotel Robotniczy

  noclegi pracowniczeBibice(Michałowice: 2.7km do centrum)  

 8. centrum Michałowic

 9. DJ Hostel Country-obiekt w typie agroturystyki, w przepięknym miejscu pod Krakowem – Michałowice przy trasie E77 Kraków - Warszawa. Przytulne pokoje.

Michałowice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 10 z 10 w Michałowicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie