• Miasteczko Śląskie
 • i okolica
 • Zajazd

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Serdecznie witamy i zapraszamy do Zajazdu "Smakołyki U Moniki" położonego przy drodze 908 (kierunek Tarnowskie Góry - Częstochowa), w Miasteczku Śląskim.

  Zobacz ofertę

 2. Zajazd U Rzepki

  zajazdKalety(Miasteczko Śląskie: 6.8km do centrum)  

  Zajazd zlokalizowany jest nad dwoma czystymi i obfitującymi w ryby zbiornikami wodnymi na rzece Mała Panwe. Piaszczyste plaże i kąpieliska gwarantują wypoczynek

  Zobacz ofertę

Zajazdy Miasteczko Śląskie i okolica

Zajazd od 1 do 2 z 2 w Miasteczku Śląskim

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie