Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Informacje o obiekcie

Adres:
Rewita Kościelisko ul. Nędzy Kubińca 101, 34-511 Kościelisko,
woj. małopolskie, Polska

Obiekt w bazie od: 2008-12-15

Rodzaj pokoju Zakres cenowy Rodzaj ceny
1 osobowe 95 PLN - 160 PLN od osoby
2 osobowe 70 PLN - 130 PLN od osoby
3 osobowe 70 PLN - 130 PLN od osoby
apartamenty 110 PLN - 150 PLN od osoby

Ośrodek Rewita Kościelisko jest największym obiektem spośród wymienionych powyżej, jednorazowo może przyjąć ponad 500 gości, a jego usytuowanie w naturalnym parku o drzewostanie tatrzańskim to dodatkowy atut i jednocześnie komfort w postaci spokoju i dobrego wypoczynku jaki oferujemy naszym gościom.
Organizujemy liczne wycieczki autokarowo-piesze w różne partie Tatr i Pienin (Morskie Oko, Dolina Pięciu Stawów Polskich, Giewont, Kasprowy Wierch, Spływ Przełomem Dunajca...) jak również na Słowację, które prowadzą nasi etatowi przewodnicy tatrzańscy.
Na terenie obiektu znajduje się park z alejkami, fontanna na dziedzińcu przed budynkiem głównym, kort tenisowy, plac zabawowy, boisko sportowe, plac zabaw dla dzieci, kawiarnia, gabinet odnowy biologicznej, parking (niestrzeżony). W okresie ferii zimowych i wakacji letnich organizujemy dyskoteki, wieczorki taneczne, ogniska przy muzyce góralskiej i wiele innych ciekawych imprez.
Rewita Kościelisko z racji swojej wielkości dysponuje również nieporównywalną na Podhalu bazą i urządzeniami służącymi do organizowania konferencji naukowych, szkoleń, sympozjów, narad, zjazdów, kongresów oraz imprez kulturalnych. Jest to duży atut tego ośrodka. Zakopane i okolice nie dysponują tak dużymi obiektami tego typu, które jednorazowo w ramach pobytów grupowych przyjęłyby kilkaset osób. Nasza największa, zmodernizowana w tym roku sala konferencyjna, może teraz pomieścić ponad 200 osób! Dysponujemy również miejscami dla potrzeb wystawców, możemy transmitować wykłady za pomocą wewnętrznej telewizji kablowej do wszystkich pokoi wyposażonych w TV. Jadalnia, która mieści ok. 400 osób może pełnić funkcje sali bankietowej. Wojskowy Zespół Wypoczynkowy "Zakopane" dysponuje własnymi autobusami, które wykorzystuje dla potrzeb wczasowiczów jak i licznie organizowanych konferencji.

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 16:00 do 14:00
  • Do dyspozycji gości: Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Grill
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Kort tenisowy, Siłownia / fitness), Bar/Restauracja (Bar)
  • Dla zmotoryzowanych: Parking/Garaż (Parking, w cenie)
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie, Obiad, Kolacja)
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie