Agroturystyka "U Iwony"

Agroturystyka w Turzynie

Turzyn 89, 07-221 Brańszczyk,
woj. mazowieckie, Polska

Reklama

Domki Letniskowe "Stonka"

Miejscowość: Chłopy

OŚRODEK DLA RODZIN Z DZIEĆMI Obiekt położony jest na dużym zielonym terenie, niespełna 70 m od plaży

Cena od: 35PLN osoba

 

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 25 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 4-osobowy 25 - 35 PLN osoba 1 Zobacz

Opis

Chcesz poczuć smak polskiej wsi - zapraszamy na odpoczynek do Turzyna gmina Brańszczyk. Położonym w urokliwym miejscu przy dorzeczu rzeki Bug, ok. 60 km od Warszawy. Wśród ciszy i zieleni, przy bezpośrednim dostępie do odnogi rzeki Bug, będziecie Państwo mogli cieszyć się spokojem i relaksem. Do dyspozycji : Grill
Dostęp do odnogi Rzeki Bug z możliwością wędkowania
Kajak
Rowery
Dodatkowo : własny miód i jaja wiejskie.
Oferujemy miejsca noclegowe 3 lub 4 osobowe oraz 2 osobowe, każde z własnym aneksem kuchennym i łazienką, tv i radio. W pokoju 3/4 osobowym kominek. Bezpłatny parking.
W pobliżu Turzyna organizowane są spływy kajakowe, nauka jazdy konnej.
Bliska okolica: Konikowo (jazda konna) ok 3 km, prom kursujący Brańszczyk- Kamieńczyk, stawy hodowlane ok. 8 km, w Kamieńczyku Muzeum Etnograficzno- historyczne, w Wyszkowie położonym nieopodal Turzyna ok. 5 km, basen i hala sportowa.

Obiekt w bazie od: 2014-03-21

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet