Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Matyty

Znaleziono obiektów:3

 • Matyty
 • i okolica

Filtruj wynik

Matyty i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Matytach

Lista obiektów noclegowych

 1. Domek Holenderski

  domek holenderskiGubławki(Matyty: 6.7km do centrum)  

  Domek Holenderski Angielski Gubławki

  Od 160 PLN za dzień

 2. Zapraszamy państwa do spędzenia wspaniałych wakacji na mazurach posiadamy dwa domki letniskowe 4-osobowe z wyposażeniem aneks kuchenny - l kuchnia gazowa, te...

  Od 70 PLN za dzień

 3. Pod Boćkiem

  kwatera prywatnaWitoszewo(Matyty: 6.5km do centrum)  

  Mieszkamy na Pojezierzu Iławskim w miejscowości Witoszewo koło Zalewa. Jest to teren Krajobrazowego Parku Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich.

Matyty i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Matytach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet