Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka Maszkowo

Znaleziono obiektów:2

  • Maszkowo
  • i okolica
  • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Agrowczasy Maszkowo i okolica

Agroturystyka od 1 do 2 z 2 w Maszkowie

Lista obiektów noclegowych

  1. Agroturystyka Bratkówka

    agroturystykaCewlino(Maszkowo: 7.6km do centrum)  

    Od 1995 roku - Jest szeroko wszystkim znane, piękne miejsce - ten zaścianek. Zwie się swojsko - to bratkówka. Nazwę bierze on od słówka Brat - to znaczy koń w

    Od 40 PLN za dzień

Agrowczasy Maszkowo i okolica

Agroturystyka od 1 do 2 z 2 w Maszkowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet