Noclegi Mały Rudnik

Znaleziono obiektów:4

 • Mały Rudnik
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel "Marusza"

  hotelMarusza(Mały Rudnik: 8.1km do centrum)  

  Hotel Marusza to miejsce w którym nie tylko znajdziesz doskonałe warunki noclegowe, ale także odpoczniesz w otoczeniu przyrody z dala od zgiełku miasta.

  Zobacz ofertę

 2. Noclegi

  pokoje gościnneDragacz(Mały Rudnik: 9.1km do centrum)  

  Posiadamy pokoje jedno dwu lub wieloosobowe - łącznie posiadamy 15 pokoi - 40 miejsc. Nasz obiekt zlokalizowany 2 km do centrum Grudziądza (przy trasie na

  Zobacz ofertę

 3. ceny do uzgodnienia Restauracja posiada 51 miejsc siedzących, w tym oddzielna przytulna sala dla 24 gości. W okresie letnim dysponujemy dodatkowo 24 miejscami

  Zobacz ofertę

Mały Rudnik i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Małym Rudniku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie