• Małe Jodło
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel "Rudka"

  hotelRudka(Małe Jodło: 6.8km do centrum)  

  Hotel „Rudka” położony jest w gminie Kunów przy głównej trasie Radom-Rzeszów w odległości ok. 3 km od Ostrowca Świętokrzyskiego. Zapraszamy!!

  Zobacz ofertę

 2. Agro Wypoczynek

  agroturystykaBukówka(Małe Jodło: 5.5km do centrum)  

  Max do 6 miejsc noclegowych. Do zalewu 100 m, dużo zieleni, przestrzeni, cisza i spokój. Super miejsce dla wędkarzy i osób lubiących przyrodę.

  Zobacz ofertę

 3. "Pod Chełmową Górą"

  agroturystykaCząstków(Małe Jodło: 9.9km do centrum)  

 4. Dworek Lachowicze

  agroturystykaGrzegorzowice(Małe Jodło: 9.6km do centrum)  

 5. Agroturystyka Anna Piasecka

  agroturystykaCząstków(Małe Jodło: 9.4km do centrum)  

  Organizujemy konferencje, szkolenia, naukę jazdy konnej, przejażdżki bryczką, kuligi. Duży dom, duże pokoje, dużo światła i przestrzeni wokół. Na gości czekają

  Zobacz ofertę

 6. Kozłowska Urszula

  agroturystykaCząstków(Małe Jodło: 9.4km do centrum)  

  Gospodarstwo położone jest w malowniczej dolinie rzeki Pokrzywianki. Wokół rzeki dwa stawy do wędkowania. ponadto działka graniczy z Górą Chełmową (rezerwat

  Zobacz ofertę

Małe Jodło i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Małym Jodle

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie