Zajazd Maldanin

Znaleziono obiektów:2

 • Maldanin
 • i okolica
 • Zajazd

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Myśliwski Zajazd

  zajazdMaldanin(0.6km do centrum)  

 2. Zajazd Wiejski

  zajazdSzczechy Wielkie(Maldanin: 5.7km do centrum)  

  Wiosną i latem aromat świerzych kwiatów i tataraku. Zimą trzask palonego w kominku drewna i zapach świerku. Z głośnika delikatnie sączy się muzyka. Popołudniowe

  Zobacz ofertę

Zajazdy Maldanin i okolica

Zajazd od 1 do 2 z 2 w Maldaninie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie