Noclegi Małaszewicze Małe

Znaleziono obiektów:8

 • Małaszewicze Małe
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Gospodarstwo Agroturystyczne

  agroturystykaMokrany Stare(Małaszewicze Małe: 9.5km do centrum)  

 2. Pokoje Noclegowe "Ela"

  pokoje gościnneMałaszewicze Duże(Małaszewicze Małe: 2.2km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa. Dla gości oferujemy pokoje 4-, 2- i 1-osobowe, wyposażone w telewizory i dostęp do internetu.

  Zobacz ofertę

 3. Noclegi Wysokińscy

  agroturystykaMałaszewicze Duże(Małaszewicze Małe: 2.9km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego położonego w malowniczej wsi Małaszewicze Duże. Zapraszamy!

  Zobacz ofertę

 4. Budynek nowy utrzymany w architekturze dworku polskiego. Pokoje wyposażone w telewizor i lodówkę oraz elementy tworzące klimat domowy...

  Zobacz ofertę

 5. Budynek jest usytuowany przy drodze krajowej A2 w odległości 7 km od Terespola i 27 km od Białej Podlaskiej. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor.

  Zobacz ofertę

 6. Do dyspozycji posiadamy oddzielne mieszkanie z pokojami noclegowymi. Obiekt mieście się przy krajowej E30/A2 Małaszewicze Duże.

  Zobacz ofertę

 7. Motel Pod Dębami

  motelKobylany(Małaszewicze Małe: 1.5km do centrum)  

 8. Posiadłość położona jest 300 m. od rzeki Krzny. Do rzeki Bug jest 4 km. Krzna na tym odcinku jest dziewicza, ma liczne zakola wspaniale nadaje się do spływu

  Zobacz ofertę

Małaszewicze Małe i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 8 z 8 w Małaszewiczach Małych

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie