Noclegi Małaszewicze Małe

Znaleziono obiektów:7

 • Małaszewicze Małe
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje Noclegowe "Ela"

  pokoje gościnneMałaszewicze Duże(Małaszewicze Małe: 2.2km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa. Dla gości oferujemy pokoje 4-, 2- i 1-osobowe, wyposażone w telewizory i dostęp do internetu.
 2. Noclegi Wysokińscy

  agroturystykaMałaszewicze Duże(Małaszewicze Małe: 2.9km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego położonego w malowniczej wsi Małaszewicze Duże. Zapraszamy!
 3. Budynek jest usytuowany przy drodze krajowej A2 w odległości 7 km od Terespola i 27 km od Białej Podlaskiej. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor.
 4. Do dyspozycji posiadamy oddzielne mieszkanie z pokojami noclegowymi. Obiekt mieście się przy krajowej E30/A2 Małaszewicze Duże.
 5. Motel Pod Dębami

  motelKobylany(Małaszewicze Małe: 1.5km do centrum)  

 6. Posiadłość położona jest 300 m. od rzeki Krzny. Do rzeki Bug jest 4 km. Krzna na tym odcinku jest dziewicza, ma liczne zakola wspaniale nadaje się do spływu

Małaszewicze Małe i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Małaszewiczach Małych

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet