• Małaszewicze Duże
 • i okolica
 • Noclegi pracownicze

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa. Dla gości oferujemy pokoje 4-, 2- i 1-osobowe, wyposażone w telewizory i dostęp do internetu.

  Zobacz ofertę

 2. Gospodarstwo Agroturystyczne

  agroturystyka(dodatkowy typ: noclegi pracownicze)Mokrany Stare(Małaszewicze Duże: 7.6km do centrum)  

 3. Budynek nowy utrzymany w architekturze dworku polskiego. Pokoje wyposażone w telewizor i lodówkę oraz elementy tworzące klimat domowy...

  Zobacz ofertę

Kwatery robotnicze Małaszewicze Duże i okolica

Noclegi pracownicze od 1 do 3 z 3 w Małaszewiczach Dużych

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie