• Malanów
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Do Państwa dyspozycji oddajemy 5 pokoi gościnnych z telewizorami i łazienkami dla 20 osób wraz z aneksem kuchennym i częścią jadalną.

  Zobacz ofertę

 2. Motel Domal

  motelMalanów(0.0km do centrum)  

  Wjeżdżając do Malanowa od strony Turku (trasa 470 woj. Wielkopolskie) po prawej stronie widać stację benzynową w charakterystycznych żółtych barwach. W tym

  Zobacz ofertę

 3. Ośrodek położony jest w centralnej Polsce w bezpośrednim sąsiedztwie dużych obszarów leśnych. Na terenie gminy znajduje się wiele W okresie wiosennym i

  Zobacz ofertę

Malanów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Malanowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie