Noclegi Maciejów Stary

Znaleziono obiektów:5

  • Maciejów Stary
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Maciejów nie jest dużą miejscowością, ale dla gości, szukających ciszy i spokoju, oferuje atrakcyjny krajobraz i malownicze, niczym nieskażone tereny
  2. Gospodarstwo Agroturystyczne u Kruka

    agroturystykaRożki(Maciejów Stary: 5.1km do centrum)  

    Agroturystyka - gospodarstwo ekologiczne z certyfikatem, 3 pokoje, łazienka, kuchnia. Oferta całoroczna, cicha i spokojna okolica na Roztoczu Lubelskim.
  3. Gospodarstwo ekologiczne położone nad rzeką Por w otoczeniu pięknej zieleni. Niedaleko las i jezioro Boćki, w którym można łowić ryby. W wygodnym domu do

Maciejów Stary i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Starym Maciejowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet