Noclegi Dla Firm "Alse"

Noclegi pracownicze w Nowym Dworze Mazowieckim

8.07
Ilość ocen:2

ul. Źródlana 23, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki,
woj. mazowieckie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
2 osobowe 25 PLN - 30 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
3 osobowe 20 PLN - 25 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
4 osobowe 20 PLN - 25 PLN od osoby Zapytaj o nocleg

Wynajem pokoi dla pracowników firm 2, 3, 4, 5 osobowe. do dyspozycji 2 aneksy kuchenne z pełnym wyposażeniem (kuchnia gazowa, kuchenka mikrofalowa, talerze, sztućce itp ) do dyspozycji również 3 łazienki z wc. Zapewniamy parking. wystawiamy fakturę vat, ceny konkurencyjne . ~` Z a p r a s z a m y ~
Więcej informacji pod tel. 0-6...zobacz telefon lub 6...zobacz telefon.

Obiekt w bazie od: 2009-07-02

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania)
  • Internet: Internet
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet