• Luszyn
  • i okolica

Reklama

Advertisement

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

Luszyn i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Luszynie

Lista obiektów noclegowych

  1. Różana Rezydencja Wellness

    hotelZarębów(Luszyn: 9.5km do centrum)  

    Różana Rezydencja Wellness to jedyne takie miejsce w Polsce. Tutaj doświadczenie prawdziwego luksusu spotyka się z holistyczną ideą wellness...

    Od 150 PLN za dzień

Luszyn i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Luszynie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet