Ośrodek wypoczynkowy Łupawsko

Znaleziono obiektów:3

 • Łupawsko
 • i okolica
 • Ośrodek wypoczynkowy

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. "Zawiaty"

  ośrodek wypoczynkowyZawiaty(Łupawsko: 6.2km do centrum)  

  Rodzinny wypoczynek na Kaszubach nad samym jeziorem. Pobyty z wyżywieniem, animacjami dla dzieci oraz dodatkowym atrakcjami dla całej rodziny.

  Zobacz ofertę

 2. Nowo otwarty wyremontowany ośrodek wypoczynkowy Siedem Wysp w Łupawsku zaprasza nad malownicze jezioro Jasień.

  Zobacz ofertę

 3. 22 domki letniskowe z pełnym wyposażeniem, stołówka, w każdym domku łazienka 1. Domki typu brda, mikołajki duże i mikołajki małe: * osoby dorosłe - 1.290 zł *

  Zobacz ofertę

Ośrodki wypoczynkowe Łupawsko i okolica

Ośrodek wypoczynkowy od 1 do 3 z 3 w Łupawsku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie