Noclegi Łukowa

Znaleziono obiektów:4

 • Łukowa
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Biały puch, zieleń iglastych lasów, kominek w klimatycznym drewnianym domu idealny zimowy odpoczynek

  Do zaoferowania mamy 12 miejsc noclegowych w klimatycznym drewnianym domu blisko malowniczej rzeki i lasu. Posiadamy dużą altanę z grilem. Zapewniamy wyżywienie

  Zobacz ofertę

 2. Czardasz

  dom do wynajęciaKaczórki(Łukowa: 27.0km do centrum)  

  Zapraszamy na beztroski wypoczynek w bajecznym domku"Czardasz". Domek jest wielosezonowy, usytuowany w głębi lasu, pomieści 8 osób.

  Zobacz ofertę

 3. Domek Sami Swoi położony jest wiosce Kulasze na Roztoczu. Idealny dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokój. Domek otacza las a w pobliżu znajduje się rzeka.

  Zobacz ofertę

 4. "Zagroda Roztocze"

  ośrodek wypoczynkowyObsza(Łukowa: 7.8km do centrum)  

  Kompleks wypoczynkowy łączący nowoczesność z kulturą staropolską. Architektura XXI, XX i XIX wieku w jednym miejscu.

  Zobacz ofertę

Łukowa i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Łukowej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie