Noclegi Ługi Wielkie

Znaleziono obiektów:6 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

 • Ługi Wielkie
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. "Dwór Mościbrody"

  pokoje gościnneMościbrody(Ługi Wielkie: 7.4km do centrum)  

 2. Zajazd Europa Hotel

  hotelBorki-Wyrki(Ługi Wielkie: 3.2km do centrum)  

  Hotel położony 4 km od centrum miasta Siedlce, przy trasie krajowej A2 na 576 kilometrze. Posiadamy do 53 miejsc noclegowych w pokojach 1 do 6 osób.

  Zobacz ofertę

 3. kwatera całoroczna, komfortowy, z niebanalnym wnętrzem, to znakomite miejsce do spędzenia wakacji, ferii, świąt, weekendów w otoczeniu przyrody, zapraszamy

  Zobacz ofertę

 4. Centrum

  hotelZbuczyn(Ługi Wielkie: 5.4km do centrum)  

  pokoje klimatyzowane Jeżeli chcecie Państwo zorganizować niepowtarzalne wesele, uroczysty bankiet lub inną huczną imprezę - to trafiliście pod dobry adres!

  Zobacz ofertę

 5. Gospodarstwo przy lesie. Do dyspozycji rowery i sprzęt wypoczynkowy. Kuchnia ogólnodostępna, pełne wyżywienie. Potrawy regionalne. Akceptacja zwierząt. Do

  Zobacz ofertę

Ługi Wielkie i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Ługach Wielkich

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie