• Łucka-Kolonia
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Zajazd Guz

  zajazdŁucka-Kolonia(0.4km do centrum)  

 2. Noclegi U Jakuba

  agroturystykaŁucka(Łucka-Kolonia: 1.6km do centrum)  

  Nowy obiekt o wysokim standardzie wszystkie pokoje z łazienkami, duża kuchnia z jadalnią, do wyłącznej dyspozycji gości Bardzo dobry dojazd do Lublina 15 min

  Zobacz ofertę

 3. Ośrodek dysponuje * 1-, 2- i 3-osobowymi pokojami z łazienkami * salą gimnastyczną wyposażoną w sprzęt do ćwiczeń: rowerki, bieżnia, orbitrek, stół do ping

  Zobacz ofertę

 4. Kozłówka, hotel, noclegi, kwatery, restauracja, obiady, wyżywienie.

  Zobacz ofertę

 5. Ranczo "Arka"

  agroturystykaSerniki-Kolonia(Łucka-Kolonia: 2.5km do centrum)  

 6. Agroturystyka Stodoła

  agroturystykaWólka Rokicka(Łucka-Kolonia: 4.6km do centrum)  

 7. Gospodarstwo zlokalizowane jest na skraju Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego, tuż obok przylegającego do gospodarstwa lasu. Do wynajęcia są 4 pokoje gościnne:

  Zobacz ofertę

Łucka-Kolonia i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Łuckiej-Kolonii

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie