• Lubraniec
  • i okolica
  • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Hotel, Miejsca Noclegowe dla Pracowników, Szkolenia, Konferencje, Imprezy Okolicznościowe, Wesela

    Zobacz ofertę

  2. Hotel posiada 2 pokoje jednoosobowe, 9 pokoi dwuosobowych , 2 pokoje trzyosobowe i 2 pokoje czteroosobowe. Każdy z pokoi posiada wewnątrz osobną łazienkę . Na

    Zobacz ofertę

Hotele Lubraniec i okolica

Hotel od 1 do 2 z 2 w Lubrańcu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie