Noclegi Luboń

Noclegi Luboń 42 wyniki

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Luboniu

1

Ile kosztuje nocleg w Luboniu?

Cena za nocleg w Luboniu zależy od standardu i lokalizacji wybranego obiektu. Najkorzystniej jest zatrzymać się w obiekcie z kategorii noclegi pracownicze, wtedy koszt noclegu może wynieść od 40 zł. Średnia cena noclegu w Luboniu wynosi 145 zł.
2

Czy ceny noclegów w Luboniu w weekend różnią się od tych w dni powszednie?

Weekendy, to terminy o które turyści pytają najczęściej, dlatego niektóre obiekty mają inne ceny w weekend niż w dni powszednie. Według statystyk eholiday.pl cena za nocleg w weekend jest wyższa o 0% od cen w dni powszednie.
3

Które obiekty noclegowe są najpopularniejsze w Luboniu?

Turystów najczęściej interesują noclegi w obiektach z kategorii: noclegi pracownicze, pensjonat. Wpływ na decyzję turysty ma nie tylko cena, ale równie ważna jest lokalizacja obiektu i opinie innych gości.
4

Które obiekty noclegowe w Luboniu mają najlepsze opinie?

Obiekty w Luboniu, które mają najlepsze opinie to: Pokoje Gościnne, Pokoje Gościnne, Noclegi Po Drodze.

Obiekty, które mogą Cię zainteresować

Luboń - informacje

Luboń to trzydziestotysięczne miasto bezpośrednio graniczące z Poznaniem, stolicą województwa wielkopolskiego, usytuowane na obszarze Poznańskiego Przełomu Warty. Luboń może poszczycić się historią sięgającą pierwszej połowy XIV wieku, ale w roli miasta na mapach pojawił się dopiero w 1954 roku.

Co warto zobaczyć w Luboniu?
Przez stulecia Luboń był tradycyjną wsią, często uzależnioną od rosnącego w siłę Poznania. Na początku XX wieku, za sprawą intensywnego rozwoju przemysłu na tych terenach, miejscowość obrała własny kierunek. W Luboniu powstały duże zakłady produkcyjne, w związku z czym nastąpił też znaczny przyrost liczby ludności.
Pochodzące z tego okresu obiekty architektury industrialnej należą do najciekawszych, szczególnie wartych zobaczenia miejsc. Ale to nie wszystko. W gronie lubońskich zabytków wymienia się także kościół św. Barbary, kościół św. Jana Bosko oraz Pomnik Siewcy, który od 1923 roku współtworzy krajobraz miejskiego parku.
Mimo przemysłowego charakteru Lubonia, władze miasta chcą zadbać również o amatorów aktywnego spędzania czasu. W tym celu powołano kilka klubów sportowych, a ponadto stopniowo zagospodarowuje się dodatkową przestrzeń rekreacyjną.
Ze względu na swoją doskonałą lokalizację i położenie w dogodnym punkcie komunikacyjnym, Luboń może być świetną wypadową pod zwiedzanie Poznania lub organizację wycieczek po Wielkopolsce.

Gdzie spać w Luboniu?
Ofertę noclegową Lubonia tworzą przede wszystkim kameralne obiekty, takie jak pokoje gościnne, proponujące pobyt w komfortowych warunkach oraz pensjonaty, prezentujące nieco wyższy standard. Alternatywnym wariantem noclegu w Luboniu mogą być kwatery prywatne, zwykle przyciągające najniższymi cenami.