• Lubogoszcz
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. domki kempingowe, akceptacja zwierząt po uzgodnieniu

  Zobacz ofertę

 2. Letniak

  agroturystykaRadzyń(Lubogoszcz: 2.3km do centrum)  

  Letniak jest to malutki domek letniskowy z kuchnią i łazienką z całym wyposażeniem gospodarczym. Możliwość noclegu dla trzech osób. Działka jest położona w

  Zobacz ofertę

 3. Ośrodek Wypoczynkowy

  agroturystykaDąb(Lubogoszcz: 1.9km do centrum)  

Agrowczasy Lubogoszcz i okolica

Agroturystyka od 1 do 3 z 3 w Lubogoszczy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie