• Lubliniec
  • i okolica
  • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Hotel Alhar

    hotelLubliniec(1.0km do centrum)  

    Nowo otwarty Hotel Alhar Lubliniec *** to pierwszy obiekt w Lublińcu, który zachwyca jakością, wyglądem i profesjonalizmem.
  2. Restauracja Rajska Usługi Hotelowe W swojej ofercie posiadamy: -pokoje 1-osobowe, -pokoje 2-osobowe (z możliwością dostawki), -pokój 5-osobowy (z możliwością do

Hotele Lubliniec i okolica

Hotel od 1 do 3 z 3 w Lublińcu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet