• Lubliniec
 • i okolica
 • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. Nowe komfortowe pokoje gościnne! Wszystkie posiadają własną łazienkę, telewizor oraz dostęp do Internetu WiFi. Zapraszamy pracowników i ich firmy do współpracy.

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Alhar

  hotelLubliniec(1.0km do centrum)  

  Nowo otwarty Hotel Alhar Lubliniec *** to pierwszy obiekt w Lublińcu, który zachwyca jakością, wyglądem i profesjonalizmem.

  Zobacz ofertę

 2. Heven

  hotelLubliniec(1.5km do centrum)  

  Witam serdecznie i zapraszam na nocleg w Lublińcu. Hotel , restauracja , sklep , imprezy okolicznościowe. Ceny podane w cenniku są cenami stałymi, bez ukrytych

  Zobacz ofertę

 3. Restauracja Rajska Usługi Hotelowe W swojej ofercie posiadamy: -pokoje 1-osobowe, -pokoje 2-osobowe (z możliwością dostawki), -pokój 5-osobowy (z możliwością do

  Zobacz ofertę

Hotele Lubliniec i okolica

Hotel od 1 do 3 z 3 w Lublińcu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie