Agroturystyka Lubiąż

Znaleziono obiektów:4

 • Lubiąż
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Małgosia

  agroturystykaLubiąż(0.9km do centrum)  

  Zapraszamy na nocleg w malowniczej miejscowości Lubiąż. Dla miłośników historii w pobliżu znajduje się Opactwo Cystersów. Wędkarzy zapraszamy na zakole Odry.

  Zobacz ofertę

 2. Kaja

  agroturystykaLubiąż(1.5km do centrum)  

  Zapraszamy do odwiedzenia miejscowości Lubiąż. Oferta nasza skierowana jest do osób prywatnych chcących mile spędzić czas, jak i do firm szukających kwater.

  Zobacz ofertę

 3. Zapraszamy Państwa do wypoczynku w urokliwej miejscowości Lubiąż. Naszym gościom oferujemy dwa pokoje 3- i 4-osobowe. Pokoje wyposażone w tv, dvd. Do dyspozycji

  Zobacz ofertę

 4. Zacisze

  agroturystykaLubiąż(0.0km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne "Zacisze" położone jest w malowniczej okolicy wśród łąk i lasów w dolinie rzeki Odry. Zapraszamy!!

  Zobacz ofertę

Agrowczasy Lubiąż i okolica

Agroturystyka od 1 do 4 z 4 w Lubiążu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie