Noclegi Lubasz

Znaleziono obiektów:4

 • Lubasz
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Gospodarstwo położone jest wśród lasów Puszczy Noteckiej, daleko od głównych dróg. Możliwość skorzystania z łowiska przez cały rok.

  Zobacz ofertę

 2. Camping nr 214

  kempingLubasz(0.4km do centrum)  

  Gminny Ośrodek Kultury wraz z Ośrodkiem Wypoczynku w Lubaszu zlokalizowany jest nad Jeziorem "Dużym" o powierzchni 42 ha, którego woda posiada I klasę...

  Zobacz ofertę

 3. Lubasz koło Czarnkowa domek letniskowy z widokiem na plażę i jezioro.

  Zobacz ofertę

 4. Zajazd Dworek

  zajazdLubasz(0.4km do centrum)  

  Oferujemy tanie noclegi w komfortowych warunkach. Wszysteki pokoje z łazienkami i tv. Organizujemy imprezy okolicznościowe, przyjęcia, wesela, stypy, chrzciny,

  Zobacz ofertę

Lubasz i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Lubaszu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie