Noclegi Lubasz

Znaleziono obiektów:9

 • Lubasz
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Gospodarstwo położone jest wśród lasów Puszczy Noteckiej, daleko od głównych dróg. Możliwość skorzystania z łowiska przez cały rok.
 2. Niedźwiedzia Gawra

  agroturystykaKruteczek(Lubasz: 7.1km do centrum)  

  Ośrodek Niedźwiedzia Gawra jest leżącą w Wielkopolsce w sercu Puszczy Noteckiej niepowtarzalnie umiejscowioną ostoją agroturystyczną sąsiadującą z jeziorem
 3. Chata Miłkowska

  agroturystykaMiłkowo(Lubasz: 4.1km do centrum)  

  Chata Miłkowska to malownicze miejsce daleko od cywilizacji, które powstało w otoczeniu pól i lasów z myślą o wypoczynku osób zmęczonych miastem.
 4. Pokoje Gościnne

  pokoje gościnneDębe(Lubasz: 3.3km do centrum)  

  Noclegi we wsi Dębe/k. Czarnkowa w zachodniej Polsce położone w województwie wielkopolskim, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w gminie Lubasz.
 5. Agro-Turystyka Sebastian

  agroturystykaNowina(Lubasz: 4.4km do centrum)  

  Zaprasza do malowniczo położonej na skraju Puszczy Noteckiej wsi Nowina. Jeżeli pragną Państwo spędzić wolny czas z dala od wielkiego miasta w ciszy, spokoju i

Lubasz i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Lubaszu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet