Europejski Dom Opieki "EDO"

Sanatorium w Połczynie Zdroju

Brak oceny

Reklama

Domki Bursztynki

Miejscowość: Sarbinowo

Nowe 6-osobowe domki blisko morza, duży plac zabaw, animacje dla dzieci.

Cena od: 200 całość

Nasza propozycja:

Zamknij

Informacje o obiekcie

ul. Parkowa 1 , 78-320 Połczyn-Zdrój odległość od centrum: 1.9 km

Opis

Sanatorium Uzdrowiskowe Stacja Zdrowia w Połczynie Zdroju oferuje kompleksowe świadczenia zdrowotne w zakresie profilaktyki zdrowotnej i leczenia balneologicznego chorób układu kostno-mięśniowego, nerwowego, oddechowego, krążenia, pokarmowego, wydzielania wewnętrznego i przemiany materii.
Podstawową formą korzystania ze świadczeń zdrowotnych Stacja Zdrowia jest dwutygodniowy turnus profilaktyczno-rehabilitacyjny.W zależności od potrzeb kuracjusza, może on być skrócony do jednego tygodnia lub przedłużony do trzech tygodni. Dla pacjentów przewlekle chorych wymagających długotrwałej rehabilitacji i opieki pielęgniarskiej oferowany jest pobyt długoterminowy z opieką pielęgniarską o różnym nasileniu i indywidualnie dostosowanym zakresem rehabilitacji.
Sanatorium STACJA ZDROWIA położone jest w centrum Połczyna Zdroju przy ulicy Parkowej 1 w bezpośrednim sąsiedztwie parku zdrojowego i innych obiektów uzdrowiskowych.
Dużą atrakcją dla naszych gości jest basen o wymiarach 12 x 6 m i głębokości 1,4 m na całej powierzchni oraz 2 sauny i grota solna. Pozwoli to naszym gościom na spokojny wypoczynek w relaksującej atmosferze.
Na dwóch kondygnacjach połączonych windą znajduje się 49 pokoi 2-osobowych, 14 pokoi 1-osobowych wszystkie z łazienkami, telefonem i dostępem do Internetu Wi-Fi. Budynek główny połączony jest łącznikiem z nowo dobudowanym budynkiem 4-kondygnacyjnym. Znajduje się w nim 38 pokoi 2-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.
Pokoje spełniają oczekiwania gości hotelowych oraz sanatoryjnych a możliwość osobnego wejścia do budynku i winda osobowa stwarza komfort poruszania się dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. W części parterowej znajdują się pomieszczenia do zabiegów fizjoterapeutycznych, rehabilitacyjnych oraz sala konferencyjna na 76 miejsc z możliwością wykorzystania na salę gimnastyczną do ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Obiekt w bazie od: 2014-12-10

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia - Spa / wellness, (Jacuzzi, Sauna) Udogodnienia - prasowanie / pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prania)
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych, Winda
  • Na terenie obiektu: Stołówka, Bar / Restauracja, (Bar) Sport i rekreacja (Basen)
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet (wifi)
  • Recepcja: Recepcja 24h
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie, Obiad, Kolacja)
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Sala telewizyjna / gier / świetlica)