Obiekty promowane w najbliższej okolicy
 • Łowno
 • i okolica

Filtruj wynik

Łowno i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Łownie

Lista obiektów noclegowych

 1. Domek Letniskowy

  dom letniskowyDominikowo(Łowno: 2.4km do centrum)  

  Dom letniskowy nad pięknym jeziorem.
 2. "Drawnik nad Drawą"

  agroturystykaDrawnik(Łowno: 5.4km do centrum)  

  Zapraszamy do położonego w samym sercu Drawieńskiego Parku Narodowego gospodarstwa agroturystycznego - Drawnik nad Drawą. Standard hotelowy, pokoje z łazienkami

  Od 50 PLN za dzień

 3. Domek Drewniany

  dom letniskowyDominikowo(Łowno: 3.2km do centrum)  

  Jeśli ktoś kocha grzyby, ryby i spływy kajakowe to serdecznie zapraszamy państwa na spędzenie urlopu w naszym nowo wybudowanym, uroczym drewnianym domku.

  Od 350 PLN za dzień

Łowno i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Łownie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet