Noclegi Łopuszno

Znaleziono obiektów:2

 • Łopuszno
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka "Czupurek"

  agroturystykaKorczyn(Łopuszno: 6.4km do centrum)  

  Jeżeli szukasz czystego powietrza, ciszy i spokoju, z daleka od wielkomiejskiego zgiełku, możesz go znaleźć w naszym gospodarstwie agroturystycznym. W

  Zobacz ofertę

 2. Markiz

  hotelŁopuszno(0.2km do centrum)  

  Centrum Konferencyjno - Bankietowe Markiz Łopuszno oferuje 28 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, i 3-osobowych. Restauracja czynna codziennie od 12 do 21.

  Zobacz ofertę

Łopuszno i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Łopusznie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie