Agroturystyka Jacnia

Agroturystyka w Jacni

Jacnia 83, 22-442 Adamów,
woj. lubelskie, Polska

Reklama

Willa Borowianka

Miejscowość: Zakopane

 

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 4-osobowy 30 - 35 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 5-osobowy 30 PLN osoba 1 Zobacz

Opis

Gospodarstwo położone jest nad rzeką Jacynką, pomiędzy Roztoczańskim Parkiem Narodowym a Krasnobrodzkim Parkiem Krajobrazowym. Jacnia to wieś położona w centralnej części Roztocza Środkowego, jest znakomitym miejscem wypadowym w najpiękniejsze okolice Roztocza Krasnobród, Susiec, Zwierzyniec, Szczebrzeszyn, Zamość, Lwów.
Miejscowość otoczona jest lasami które zachwycają wąwozami oraz obfitością w jagody i grzyby, tak wspaniała lokalizacja daje poczucie nieskrępowania, zapewnia spokój i ciszę , pozwala zapomnieć o ciasnocie i zgiełku wielkomiejskich osiedli mieszkalnych.
W niedalekiej odległości 500m od domu znajduje się wyciąg narciarski oraz nowo wybudowany zalew rekreacyjny.
Kwatera dysponuje dwoma pokojami max. 4-5 osobowymi, łazienką i kuchnią do wyłącznej dyspozycji gości. Na terenie posesji znajduje się parking oraz miejsce na ognisko i grill.

Obiekt w bazie od: 2012-11-08

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 13:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne), Miejsce na ognisko
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Recepcja: Recepcja 24h
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet