Sanatorium Uzdrowiskowe Gwiazda Gór

Sanatorium w Złockiem

Brak oceny

Reklama

Domki Letniskowe "Stonka"

Miejscowość: Chłopy

OŚRODEK DLA RODZIN Z DZIEĆMI Obiekt położony jest na dużym zielonym terenie, niespełna 70 m od plaży

Nasza propozycja:

Zamknij

Informacje o obiekcie

Muszyna 110 , 33-370 Muszyna

Opis

Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy GWIAZDA GÓR leży wśród malowniczych wzgórz uzdrowiskowej części Muszyny. Z jego okien rozpościera się przepiękny widok na szczyty Beskidu sądeckiego. Ośrodek oferuje swoim gościom 198 miejsc noclegowych w przytulnych pokojach 2 osobowych oraz rodzinnych pokojach typu studio (2+2). Bogate zaplecze sanatoryjne oraz baza sportowo - rekreacyjna sprawia że Gwiazda Gór jest idealnym miejscem do zdrowego i aktywnego wypoczynku. Tylko tu możesz połączyć codzienne zabiegi odnawiające twoje ciało z zabiegami wzmacniającymi twojego ducha. Bardzo piękna i bogata w atrakcje okolica sprawi że każdy dzień twojego pobytu będzie wyjątkowy i nie pozwoli ci się nudzić.

Ponadto ośrodek oddaje do dyspozycji swoim gościom:
- basen;
- saunę;
- siłownię;
- salę taneczną wyposażoną w lustra;
- salę bankietowo-konferencyjną;
- salę gimnastyczną;
- boiska do gier zespołowych;
- bilard;
- plac zabaw;
- ogrodzony teren zielony;

Ośrodek zaprasza na lecznicze turnusy rehabilitacyjne, sanatoryjne, zapewniając szeroką gammę zabiegów, relaks i wypoczynek. Jako jedyny ośrodek z Muszyny wykonujemy zabiegi borowinowe z naturalnej borowiny. Zakład przyrodoleczniczy połączony z częścią hotelową zapewnia pełen komfort leczenia.

Ośródkę jako jedyny w okolicy posiada własną pijalnie wód mineralnych o walorach leczniczych :
- Zlockie II „Jan” –składem wartości mineralnych odpowiadająca krynickiej wodzie o nazwie Jan stosowanej przy nadkwasocie, chorobach wrzodowych żołądka i dwunastnicy , cukrzycy i zaburzeniach w przemianie materii.
- Zlockie III „Małgorzata” – składem przypominająca krynicki „Zuber”- doskonała w chorobach wątroby i dróg żółciowych , kamienicy nerkowej , schorzeniach układu moczowego oraz wspomagającego w leczeniu otyłości.

Ośrodek organizuje kolonie, zielone szkoły obozy tematyczne, zgrupowania sportowe oraz wycieczki dla dzieci i młodzieży. Dysponujemy bogatą bazą sportowo – rekreacyjną zawierającą: basen, saunę, salę gimnastyczną, salę taneczną z lustrami, boiska do gier zespołowych, plac zabaw i ogromny bezpieczny, ogrodzony teren zielony.

Przestronna sala bankietowo-konferencyjna oraz nasze bogate doświadczenie sprawia że ośrodek jest doskonałym miejscem do organizacji konferencji , szkoleń , bankietów i imprez okolicznościowych.

Obiekt w bazie od: 2009-01-08

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Udogodnienia - prasowanie / pranie (Możliwość zlecenia prasowania)
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Basen, Siłownia / fitness)
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)