Karczma U Michelle

Hotel w Jankowicach

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 130 PLN za pokój Zapytaj o nocleg
2 osobowe 150 PLN za pokój Zapytaj o nocleg
3 osobowe 180 PLN za pokój Zapytaj o nocleg
apartamenty 230 PLN za pokój Zapytaj o nocleg

Jeśli chcecie Państwo - będąc w podróży biznesowej lub turystycznej - znaleźć obok Wrocławia doskonałe miejsce do odpoczynku to zapraszamy do naszej Karczmy.
Nasi mili goście przybywający do nas samochodami mogą pozostawić bezpiecznie swoje pojazdy na dużym parkingu - bezpłatnie.
W pobliżu znajduje się przystanek PKS (50 m).
Doba trwa od godziny 14 do 12.
Formy płatności: gotówka, przedpłata, karta kredytowa. Inne usługi: system audiowizualny, fax, sala konferencyjno-bankietowa.Każdy z naszych Klientów ma możliwość skorzystania z całodziennego wyżywienia w restauracji Karczmy.
Serdecznie zapraszamy do naszego obiektu.

Obiekt w bazie od: 2009-03-02

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar)
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie