Noclegi Lipy

Znaleziono obiektów:10

 • Lipy
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Domek Letniskowy

  dom letniskowyKazub(Lipy: 2.3km do centrum)  

  9.92/10
  Ilość ocen: 4

  Dodaj do schowka

  Urokliwa wieś Kazub należąca do gminy Kaliska położona jest w kompleksie Borów Tucholskich, 80 km od Gdańska. Dogodny dojazd od miejscowości Kaliska.

 2. Przytulny domek położony nad Jeziorem Wygonin. Na działce jest grill stacjonarny. Domek sąsiaduje z łąkami. 2 sypialnie, 6 osób, zwierzęta: tak.

 3. Nowy obiekt, oddany w lipcu 2016. Domek 150 m od jeziora.

  Domek letniskowy nad jeziorem, na skraju kaszubskiej wsi.

 4. Tuż nad brzegiem, prywatny pomost, piękny widok na jezioro, zadbana, duża działka, rowery na wyposażeniu. 3 sypialnie, 6/8 os.

 5. 10.00/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Gospodarstwo agroturystyczne koziołkowo zaprasza ludzi szukających pełnego spokoju, aktywnego wypoczynku i rekreacji w bór głuchy, bez końca i granic. W około

 6. Przytulny domek położony nad Jeziorem Wygonin. Na działce jest grill stacjonarny. Domek sąsiaduje z łąkami. 2 sypialnie, 6 osób, zwierzęta: tak.

 7. Gospodarstwo Agroturystyczne położone jest w małej miejscowości Lipy, w pow. kościerskim. Ten malowniczy zakątek umiejscowiony jest na pograniczu trzech krain:

 8. ceny po uzgodnieniu telefonicznym Gospodarstwo agroturystyczne Alicji i Wiesław Wacholc leży na pograniczu Kaszub, Kociewia i Borów Tucholskich. Dookoła łąki,

 9. 1.43/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

Lipy i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 10 z 10 w Lipach

^

Trwa ładowanie
Trwa ładowanie