Noclegi Łętownia

Znaleziono obiektów:6

 • Łętownia
 • i okolica

Filtruj wynik

Łętownia i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Łętowni

Lista obiektów noclegowych

 1. Noclegi

  agroturystykaWola Zarczycka(Łętownia: 5.2km do centrum)  

  Do dyspozycji gości 5 pokoi z łazienkami i aneksami kuchennymi, z pełnym wyposażeniem. TV w każdym pokoju. Na terenie parking, grill, wystawiamy faktury.
 2. Gospodarstwo położone jest w woj. podkarpackim, na terenie Puszczy Sandomierskiej. Pokoje wyposażone są w nowe meble, a kuchnia i salon w drewniane meble z
 3. W każdym pokoju: TV (32 programy), aneks kuchenny (lodówka, kuchenka indukcyjna, zlewozmywak), łazienka, WiFi.
 4. Szkolne Schronisko Młodzieżowe wchodzące w skład Zespołu Szkół im. Św. Stanisława Kostki w Kamieniu działa od października 2004 roku. Całoroczna placówka
 5. Hotel Mario

  hotelSarzyna(Łętownia: 8.4km do centrum)  

Łętownia i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Łętowni

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet