Pensjonat Leszczewek

Znaleziono obiektów:5

 • Leszczewek
 • i okolica
 • Pensjonat

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Widok - to wymarzone miejsce do wypoczynku. Położenie komfortowo wyposażonego pensjonatu sprawia, że z jego okien rozpościera się piękny widok na jezioro Wigry.

  Zobacz ofertę

 2. Pensjonat "Nad Zatoką"

  pensjonatBryzgiel(Leszczewek: 8.6km do centrum)  

  Zrelaksuj się na łonie natury, na wsi, w otoczeniu lasów, łąk, jezior - jednocześnie nie rezygnując z komfortowych warunków pobytu! Zapraszamy do nas! :)

  Zobacz ofertę

 3. Siedlisko

  pensjonatLeszczewek(1.0km do centrum)  

  Siedlisko Leszczewek to kameralny obiekt położony w samym sercu Wigierskiego Parku Narodowego. Naszym gościom oddajemy do dyspozycji: ◦pensjonat ◦salę na

  Zobacz ofertę

 4. Noclegi w okolicy Suwałk, ośrodek położony jest nad brzegiem j. Wigry. Apartamenty, pokoje gościnne, domowa kuchnia, ryby wędzone i smażone. Zapraszamy.

  Zobacz ofertę

 5. Pensjonat A. Anser

  pensjonatGawrych-Ruda(Leszczewek: 7.6km do centrum)  

  Pensjonat , leży na terenie Wigierskiego Parku Narodowego. to działający już 15 lat pensjonat oferujący gościom 4 pokoje całoroczne z łazienkami. Posiadamy 2

  Zobacz ofertę

Pensjonaty Leszczewek i okolica

Pensjonat od 1 do 5 z 5 w Leszczewku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie