Noclegi Lelkowo

Znaleziono obiektów:4

 • Lelkowo
 • i okolica

Filtruj wynik

Lelkowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Lelkowie

Lista obiektów noclegowych

 1. Letnisko Kubicy

  dom letniskowyZagaje(Lelkowo: 276.2km do centrum)  

  Letnisko Kubicy - nie jesteśmy tam gdzie wszyscy, jesteśmy tuż obok :) Dla ceniących spokój :)

  Od 25 PLN za dzień

 2. Pokoje Gościnne u Basi

  pokoje gościnneZagaje(Lelkowo: 276.0km do centrum)  

  Pokoje Gościnne u Basi oferują wspaniały wypoczynek w spokojnej i zacisznej miejscowości Zagaje oddalonej około 1 kilometr od sarbinowskiej plaży. Zapraszamy!!!

  Od 40 PLN za dzień

 3. Gospodarstwo agroturystyczne Na Górce położone jest w województwie warmińsko-mazurskim w Gminie Górowo Iławeckie, na kolonii we wsi Kandyt wśród zielonych

Lelkowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Lelkowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet